Základní škola Louny, Školní 2426, příspěvková organizace

Zaměstnanci školy

školní rok 2015/2016

 

 

Vedení školy

Jméno

Funkce

E-mail

Mgr.

BENEŠOVÁ Věra

ředitelka

reditel@8zs.ln.cz

Mgr.

ZÁKUTNÁ Alena

zástupkyně ředitele

zastupce@8zs.ln.cz

Mgr.

CVEŠPROVÁ Lenka

výchovný poradce

lenka@8zs.ln.cz
 
 

Pedagogové

Jméno

Třídnictví

Předměty

E-mail

Konzultační hodiny

Ing.

BENEŠ Karel

7.A

Ma, Fy

Koordinátor ŠVPZV

karelb@8zs.ln.cz úterý

14,30 - 15,15 hod

  Mgr.

Beckertová Blanka

 

II. stupeň TV, VP, NP

Speciální pedagogika

Beckertova@8zs.ln.cz úterý

15,15 - 16,00 hod

Mgr.

BENEŠOVÁ Věra

HV, VO

reditel @8zs.ln.cz středa

14,30 - 15,15 hod

Mgr.

Bitnerová Jana

2.B

I. stupeň

bitnerova@8zs.ln.cz čtvrtek

14,30 - 15,15 hod

Mgr.

BLÁBOLILOVÁ Jana

6.B

AJ, NJ, NP

blabolilova@8zs.ln.cz čtvrtek

14,30 - 15,15 hod

Mgr.

CVEŠPROVÁ Lenka

-

Čj , Z, PČ,VO, D

lenka@8zs.ln.cz úterý

15,15 - 16,00 hod

Ing.

ČERNÁ Romana

7.B

      Př,  VP, ZI, I, CH, VZ

  ICT koordinátor, EVVO koordinátor

cernar@8zs.ln.cz čtvrtek

15,15 - 16,00 hod

PaedDr. HNÁTKOVÁ  Eva

-

Z

hnatkova@8zs.ln.cz dle domluvy přes E-mail

Ing.

CHRASTNÁ Markéta

9.A

Aj, FEG, VZ

chrastna@8zs.ln.cz úterý

15,15 - 16,00 hod

Mgr.

JIROUTKOVÁ Jitka

9.B

 Čj, VV ,VO,

Jiroutkova@8zs.ln.cz úterý

15,15 - 16,00 hod

  Mgr.

KORFOVÁ Milana

3.A

I. stupeň

korfovam@8zs.ln.cz úterý

14,30 - 15,15 hod

PaedDr..

KOTEK Pavel

6.A

VV , Př , E, PČ, RJ

Kotek@8zs.ln.cz pondělí

14,30 - 15,15 hod

Bc.

KŘÍŽKOVÁ Monika

5.A

I. stupeň

krizkova@8zs.ln.cz čtvrtek

15,15 - 16,00 hod

Mgr.

MERUŇKOVÁ Lenka

4.A

I. stupeň

merunkova@8zs.ln.cz čtvrtek

14,30 - 15,15 hod

Mgr.

NIPAUEROVÁ Jiřina

1.A

I. stupeň

nipauerova@8zs.ln.cz úterý

14,30 - 15,15 hod

  JELÍNKOVÁ Zdenka

4.B

asistentka pedagoga

jelinkova@8zs.ln.cz  

 

Mgr.

POTREBUJEŠOVÁ Eva

Přípravná třída

NP

potrebujesova@8zs.ln.cz čtvrtek

11,45 - 12,30 hod

Bc.

PŘIBYLOVÁ Helena

-

Ma, Fy,Z,

pribylova@8zs.ln.cz čtvrtek

15,15 - 16,00 hod

Mgr.

RYCHTROVÁ Jaroslava

8.A

Čj,  D , PČ

rychtrova@8zs.ln.cz pondělí

14,30 - 15,15 hod

Mgr.

RAMBOUSKOVÁ Marie

5.B

I. stupeň

rambouskova@8zs.ln.cz čtvrtek

15,15 - 16,00 hod

  Mgr.

Nipauerová Veronika

4.B

I. stupeň

Speciální pedagogika

v.nipauerova@8zs.ln.cz úterý

14,30 - 15,15 hod

Mgr.

ŠÁNOVÁ  Dana

-

Aj

sanova@8zs.ln.cz úterý

14,30 - 15,15 hod

Mgr.

WOLFOVÁ Romana

1.B

I. stupeň

wolfova@8zs.ln.cz úterý

14,30 - 15,15 hod

Mgr.

ZAHRADNÍČKOVÁ Jarmila

2.A

I. stupeň

zahradnickova@8zs.ln.cz čtvrtek

14,30 - 15,15 hod

Mgr.

ZÁKUTNÁ Alena

-

 ČJ, VO,VP

zastupce@8zs.ln.cz čtvrtek

15,15 - 16,00 hod

 
 
 

Školní družina a klub

Jméno

Funkce

E-mail

ALINČOVÁ Simona

vedoucí ŠD, ŠK

alincova@8zs.ln.cz
RYCHTÁRECHOVÁ Iveta

vychovatelka

 
SVOBODOVÁ Hana

vychovatelka

svobodova@8zs.ln.cz
LINAJOVÁ Irena

vychovatelka

linajova@8zs.ln.cz
Bc. BAUEROVÁ Ladislava

vychovatelka

bauerova@8zs.ln.cz
 
 
 

Správní zaměstnanci

Jméno

Pracovní zařazení

E-mail

DOSKOČILOVÁ Daniela

školnice

 
FRÉLICHOVÁ Věra

pracovnice personální a mzdové agendy

info@8zs.ln.cz
Ing.BENEŠ Petr

ICT správce školy

petr@8zs.ln.cz
LIPŠANSKÁ Petra

hlavní účetní

lipsanska@8zs.ln.cz
FOUSKOVÁ Ilona

uklízečka

 
NOVOTNÁ Jitka

uklízečka

 
SUCHÁŇOVÁ Vladimíra

uklízečka, vrátná pro volnočasové aktivity

 
HAVLÍČKOVÁ Zdeňka

uklízečka

 
ŠNAJBERKOVÁ Helena

denní vrátná

 
 
 
 

Školní jídelna

Jméno

Pracovní zařazení

E-mail

DROBNÁ Lenka

vedoucí ŠJ - provozářka

drobna.jidelna@seznam.cz
KOZÁKOVÁ Monika

hlavní kuchařka

 
KRATINOVÁ Růžena

zaučená kuchařka

 
ŠPILEROVÁ Monika

pomocná kuchařka

 
GABČOVÁ Adriana

pomocná kuchařka

 
 
 
 

zpět na hlavní stránku